Kurumsal

Bugünle geleceği birleştiriyoruz…

Argedit Telekomunikasyon, olarak Türkiye’nin en gelişmiş fiber optik ağını oluşturmak için haberleşme teknolojisinin sınırlarını zorluyoruz. Tak çalıştır ürünlerimiz, yenilikçi çözümlerimiz ve mühendislik uzmanlığımız ile bugünün problemlerini çözüyor ve yarının ihtiyaçlarını karşılayacak yeniliği arıyoruz.

Uçtan uca Fiber optik teknolojisi ile ilgili ekipmanların üretimini, mühendisliğini ve kurulumunu yapıyoruz.

Argedit Telekomünikasyon ‘un hizmet portföyü, sistem salonları, kabin ve kabin içi, yapısal alanlar için kablolama ve dağıtım uygulamalarını içermektedir.

En son fiber optik teknolojisini uygulamanız gereken durumlarda, Argedit Telekomünikasyon size her ihtiyacınıza uygun çözümler sunar.

Müşterilerine yüksek bant genişliği sunmak isteyen İnternet servis sağlayıcılar için, geliştirilen FTTH Kabin ürünleri mevcut ağları için entegrasyon kolaylığı sağlar.

Servis sağlayıcıları, Sistem Salonu, Yapısal ve Kabin içi FTTH ürünlerini kullanarak, işletme maliyetlerini düşürebilir, yatırımlarını en üst düzeye çıkarabilir ve katma değerli hizmet sunarak gelirlerini artırabilirler.

Vizyon

Argedit Telekomünikasyon misyonu, müşterilerimizi yenilikçi fiber optik teknoloji ürünleri ile yüksek kaliteli hizmetlerle birleştirmektir.

Vizyonumuz, üstün ve yenilikçi çözümler sunarak FTTH Fiber Optik teknolojisini olumlu yönde etkilemektir.

Fiberde Tak-Çalıştır Teknolojisi

Sahada, binalarda veya sistem salonlarında, fiber optik ağların sağlam ve güvenilir olması gerektiğini, aynı zamanda artan internet taleplerini hızlı karşılamak için de tak çalıştır teknolojisinin gerektiğini biliyoruz. Mühendislik tecrübemiz ile çözümlerimiz, servis sağlayıcıların kesintisiz bağlantı, artan talep ve beklentilerini karşılamak için ihtiyaç duyduğu yenilik, kalite ve esnekliği getiriyor.

Yarının Fiber Optik Ağlarını Şekillendirmek

Geleceğin fiber optik ağlarını şekillendiriyoruz. Malzeme tasarımı, en karmaşık mimari çözümler ile bakır, fiber altyapı konusundaki eşsiz uzmanlığımız günümüzün ağlarını geliştirerek, yarının ağlarını hazırlıyor.

Birlikte İnovasyon

Başarının, beklentilerin ötesine geçerek, müşterilerimizle işbirliği yapmaktan kaynaklandığını düşünüyoruz. Temel hedefimiz bugünün problemlerini çözmek ve bir sonraki adımın ihtiyaçlarını karşılamaktır. Verimli ve kaliteli fiber optik ağlar oluşturmak için bize güvenebileceklerini bilen müşterilerimizle kurduğumuz kalıcı işbirliklerinden gurur duyuyoruz.